Preces atgriešana

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ Pārdevējam.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no Preces piegādes dienas.

Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē Pircēja paziņošanu par atteikšanos no Preces un iesniegšanu jeb nosūtīšanu Pārdevējam.

Atteikšanās paziņošanai Patērētājs izmanto Pārdevēja nodrošinātu atteikuma veidlapu.Atteikuma veidlapa.pdf

PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Taču www.juliuselifabrics.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā, kā arī Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja Prece tiek izgatavota pēc Patērētāja norādījumiem un individuāla pasūtījuma vai Prece ir nepārprotami personalizēta, piemēram, ja audums tiek nogriezts no vesela ruļļa vai tā atlikuma atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām.

Atdodamā Prece Patērētājam jānogādā- Rīgā, Ojāra Vācieša iela 4,  LV -1004, par to iepriekš vienototies, un tai ir jābūt pilnā komplektācijā, bez lietošanas pazīmēm un defektiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.